Mozaikové dřevěné podlahy

Stavíte, rekonstruujete nebo uvažujete o nové podlaze ze dřeva? Využijte skvělé vlastnosti mozaikové skládací podlahy a dopřejte svému obydlí trend současného podlahářství. Mozaika je moderní způsob, jak si užít trochu jinou dřevěnou podlahu podobnou parketám s kvalitou podlahy z masivu. Dřevěná mozaika se vyznačuje dlouhou životností, snadnou údržbou  a díky minimálnímu usazování prachu a nečistot i skvělou hygieničností.

Skládaná dřevěná podlaha je vhodná i pro podlahové topení. V takovém případě je maximální tloušťka dřeva 8 mm. Při pokládce mozaiky na nevytápěný podklad dodáváme standardní tloušťku dřeva 22 mm.

Vzhled mozaikové podlahy uspokojí i vaše nároky na design. Z evropských dřevin je v nabídce nejpopulárnější dub, buk a jasan. 

Chcete doma chodit po pohodlné podlaze z přírodního materiálu? Vsaďte na dřevěnou skládací mozaiku. O její montáž se rádi postaráme.

Jak probíhá pokládka mozaikové podlahy?

Mozaika se vždy lepí k podkladu dvousložkovým lepidlem. Poté dřevo brousíme parketovou bruskou s minimální prašností Lägler. Na závěr podlahu opatříme lištami a vybereme povrchovou úpravu. Ta je stejná jako u klasických parket.

Možná teď váháte nad použitím podlahové chemie. Ničeho se ale nebojte. Používáme výrobky německé firmy UZIN, které splňují ty nejpřísnější hygienické i ekologické normy. Tyto prostředky jsou absolutně zdravotně nezávadné se stoprocentní zárukou nulových špatných emisí v prostředí, kde byly použity.

Vlhkost dřevu nesvědčí. Při pokládání podlahy je pro nás důležitá nejen vzdušná, ale i zbytková vlhkost v podkladu. Tam, kde pomocí našich měřících přístrojů naměříme hodnoty nevhodné k položení mozaikové podlahy, s lítostí váš zájem o tuto podlahovou krytinu odmítneme. Ochráníme tak sebe i vás před zbytečnými komplikacemi a starostmi.

CHCETE MOZAIKOVOU PODLAHU ?